13 грудня 2023 Автор:Author Author
cases2
case-icon-3
Ціль
Знайти двох менеджерів з продажу з досвідом роботи в логістиці та залучення клієнтів у Європі.
case-icon-2
Рішення
Використовували холодний пошук, відгуки та власну базу. Потім організували 6-ти етапний відбір кандидатів, конкурс портфоліо та перевірку службою безпеки.
case-icon-1
Результат
Закрили обидві вакансії за два з половиною тижні.

Клієнт

Наш клієнт – логістична компанія, яка спеціалізується на термінових перевезеннях. Пропонує послуги клієнтам у США, Мексиці, Канаді та Європі.Звернулися із запитом знайти Freight Sales Manager, завдання якого – знаходити клієнтів на території Європи для перевезення вантажу за допомогою судноплавних/авіаліній.

До кандидата було виставлено вимоги:
  • Досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді;
  • Глибоке розуміння та досвід у морських та повітряних, експортних, імпортних операціях, включаючи транспортну документацію;
  • Знання міжнародних правил “Інкотермс”;
  • Сильні комунікативні навички, досвід переговорів;
  • Англійська – Advanced;
  • Готовність до відряджень.

Реалізація

Спочатку клієнт хотів знайти спеціаліста лише з хорошим досвідом роботи, але після проведення дослідження ринку ми запропонували розглянути студентів з профільною освітою.

Дослідження показало невелику кількість кандидатів на ринку, які відкриті до пропозиції, а це означає, що необхідно використовувати хедхантинг, що може сповільнити пошук. У той же час – залучення молодого фахівця – це швидкий пошук, довгострокова мотивація кандидата, оскільки компанія має гарні можливості для кар’єрного зростання та амбітні плани щодо масштабування компанії.

Ми організували якісний маркетинг вакансії, завдяки чому кандидати самі знаходили та відгукувалися. Крім того, ми використали холодний пошук. Комбінація методів допомогла максимально ефективно та у короткий термін закрити вакансію.

Клієнт високо оцінив наше прагнення дійти до справжньої потреби – внаслідок чого було змінено профіль кандидатів та зміщено фокус пошуку. Це рішення допомогло якісніше закрити потребу. Також клієнт відзначив легкість у взаємодії та рекомендації під час співбесід.

!!! Важливі висновки щодо роботи з рекрутинговою компанією:

В результаті роботи з рекрутинговою компанією знайшли оптимальне рішення для досягнення мети, завдяки чому прискорили процес формування департаменту. Заощадили час, отримали якісний результат та рекомендації щодо роботи з молодими фахівцями.