cases1
25 січеня 2024

Міжнародна будівельна компанія Big Hills

Клієнт – міжнародна будівельна компанія зі США – звернувся із замовленням на відкриття вакансії Архітектора будівництва, яка буде займатися розробкою економічних проектів на ринку США. Основна задача спеціалістів по даній позиції – проектування житлових будинків. Необхідно знайти 3 спеціаліста.

Докладніше
cases3
23 січеня 2024

Фінтех-компанія Wallet Factory

Wallet Factory – це фінтех-компанія, яка займається розробкою процесингових рішень по всьому світу та допомагає бізнесу запускати фінансові проекти на основі рентабельної WaaS (Wallet-as-a-Service) моделі. До послуг і рішень входять: мобільні гаманці, системи електронних грошей, мобільні POS-термінали з QR/NFC-функціоналом, платформи управління лояльністю клієнтів та цифрові мобільні подарунки.

Докладніше
cases2
21 січеня 2024

Логістична компанія SUPERIOR LOGISTICS Sp. z o.o

Наш клієнт – логістична компанія, яка спеціалізується на термінових перевезеннях. Пропонує послуги клієнтам у США, Мексиці, Канаді та Європі.Звернулися із запитом знайти Freight Sales Manager, завдання якого – знаходити клієнтів на території Європи для перевезення вантажу за допомогою судноплавних/авіаліній.

Докладніше