25 січеня 2024 Автор:Author Author
cases1

Клієнт

Клієнт – міжнародна будівельна компанія зі США – звернувся із замовленням на відкриття вакансії Архітектора будівництва, яка буде займатися розробкою економічних проектів на ринку США. Основна задача спеціалістів по даній позиції – проектування житлових будинків. Необхідно знайти 3 спеціаліста.

До кандидата були виставлені вимоги:
  • Спеціаліст з інженерно-технічної освіти провідних вузів України;
  • Профільний досвід роботи від 1-2 років;
  • Навички роботи з ArchiCAD/ AutoCAD/ Revit/ Sketchup;
  • Знання английскої мови;
  • Уважність, цілеспрямованість, стійкість;
  • Dміння працювати у колективі, дружелюбність;
  • Можливість відображати і створювати кілька варіантів одного проекту.
У Hedgehog є успішний досвід роботи
з іноземними заказчиками, підбора кандидатів
в международные компании.

Реалізація

План реалізації даного проекту був стандартним, перевіреним і робочим.
Ми використовували метод холодного пошуку, отримали якісні відгуки, потім організували 6-й етап відбору кандидатів. Зібрали портфоліо фіналістів і відправили на ознакомлення тим лідеру і менеджеру компанії-заказчика. Далі – кандидати проходили свівбесіду зі службою безпеки.

У процесі підбору вимоги від замовника кілька разів змінювалися, але в результаті аналізу та переговорів прийшли до важливого рішення: розділити посаду архітектора на архітектора та візуалізатора. Це рішення допомогло підібрати ідеальних кандидатів на посади, які на 100% відповідають очікуванням. Не дивлячись на те, що зі сторони замовника тягнулося час на відбір кандидатів, наша компанія швидко реагувала на ситуацію і запропонувала можливі варіанти рішення.

Клієнт оцінив максимально комфортні умови для відбору персоналу, швидку зворотню зв’язок, своечасний підбір кандидатів, а також високий клас обслуговування. У кандидатах клієнти відзначили важливі якості стійкості, цілеспрямованості та бажання вчитися.

!!! Важливі висновки по роботі з рекрутинговою компанією:

В результаті спільної роботи з Hedgehog, прийшли до важливого рішення змінити профіль кандидата, додати нові посади, що дозволить підібрати співробітників, які максимально відповідають компанії. Співробітник підтримки через рекрутингове агентство Hedgehog допоміг заощадити час, кошти та при цьому отримати відмінний результат