our-missionНаша місія

Будувати успішні команди зі здоровою атмосферою. Прагнемо допомогти спеціалістам бути щасливими, розкрити свій потенціал та працювати на результат.

visionВізія

Позитивно змінювати та покращувати життя всіх, хто взаємодіє з нашою Компанією.

cultureКультура

Наша корпоративна культура побудована на сімейних та християнських цінностях, що формують чесність, прозорість та взаємоповагу в робочій атмосфері. Наша компанія будує найкраще майбутнє. До кожного ставиться з честю, гідністю та повагою. І наша політика, практика та переваги підтримують цю мету.

values-svgЦінності

 • Відмінне обслуговування у кожній взаємодії
 • Турбота та відданість справі, якою займаємося
 • Сміливі ідеї та прості рішення
 • Рух уперед та фокус на розвиток
 • Різноманітність, рівність та єдність команд
 • Здоровий баланс професійного та особистого життя
hr-consulting-banner

5 причин співпрацювати з нами

 • Максимальну залученість у реалізацію ваших цілей
 • Здобудете надійного партнера
 • Переваги від роботи у довгостроковій перспективі
 • Станете членом нашого ком’юніті
 • Отримаєте найвищу якість послуги
l

Про нас

8927Команда

Команда – найбільша цінність. Ми використовуємо найкращі HR практики Європи та США, щоб створювати максимально сприятливі умови для роботи, зростання та розвитку. Ми віримо в наших людей, інвестуємо в їхнє зростання і підтримуємо високу мотивацію.

8926Власна HedgeHog System

Робота за злагодженими алгоритмами на власній Recruitment System. Напрацьовані кейси, міжнародний досвід та пошук рішень дозволили створити авторську систему HedgeHog System, а також розробити алгоритми роботи, що дозволяє новим членам команди швидко адаптуватися та перейняти робочі процеси.

8925Культура

Наша корпоративна культура побудована на сімейних та християнських цінностях, що формують чесність, прозорість та взаємоповагу в робочій атмосфері. В нашій компанії поважають особисті кордони, дотримуються work-life balance і виступають проти понаднормової роботи.

career-with-our
cooperation

Співпраця

Уже декілька років компанія HedgeHog є стейкхолдером багатьох українських ВНЗ. Серед них КНУ ім. Тараса Шевченка, Державний університет інфраструктури та технологій, Полтавський університет економіки та торгівлі.

Ми допомагаємо ВНЗ актуалізувати навчальні програми, тому команда HedgeHog створила освітню програму “Build your life, build your career”. Програма складається з серії лекцій про пошук роботи, особливості роботи в міжнародних компаніях тощо. Ці лекції вже були проведені у деяких державних університетах. Мета нашої співпраці з ВНЗ – надавати студентам актуальні знання та розуміння ситуації на ринку праці.

Лідери HR індустрії з компанії HedgeHog підготували та вже провели ряд лекцій для студентів на актуальні теми. Лекції висвітлювали найважливіші питання стосовно пошуку майбутньої професії та розвитку кар’єри в міжнародній корпорації.

Ми пишаємося нашою плідною співпрацею з вищими навчальними закладами України. Завдяки цьому деякі випускники вже отримали роботу та успішно будують кар’єру в тому ж числі у міжнародних логістичних компаніях – клієнтах HedgeHog.

l
kny
kkibp
kdavt
hkti
dyit

Робота в HedgeHog – це

Розвиток
Компанія стрімко зростає і розвивається, а разом з нею – команда . З нами чекає яскравий старт і швидке кар’єрне зростання: вже за рік-два можна отримати підвищення посади. Внесок, ідеї, досягнення кожного співробітника високо цінують. Тут кожен може реалізувати себе і досягти успіху.
Довіра
Компанія в вас вірить. HedgeHog завжди підтримує своїх фахівців: допомагає повірити в себе, справлятися з робочими завданнями і виявляє абсолютну довіру як до спеціаліста і члена команди.
Стабільність
Незважаючи на зміни в світі, компанія залишається островом стабільності та динамічно розвивається. Навіть під час війни у вас буде робота. А ваш дохід прив’язаний до валюти і регулярно зростає.
Цінності
Повага, чесність, підтримка, духовність – не просто слова. Це принципи, якими ми керуємося у роботі щодня. Ми – соціально відповідальна компанія, беремо участь у благодійних акціях.
Міжнародний досвід
Ми працюємо у США, Мексиці та країнах Європи. Ми працюємо за найвищими стандартами якості, забезпечуємо клієнтам вау-сервіс та стаємо для них бізнес-партнером на роки роботи.
Свята
Для нас важливо дарувати співробітникам позитивні емоції та щастя від роботи в HedgeHog. Ми вітаємо з особистими, професійними святами та регулярно організовуємо корпоративи.
career-with-us-banner
career-with-us-slider2
hh-this-is-4
hh-this-is-6
hh-this-is-3
hh-this-is-5
about-our-life-open-presents
career-with-us-slider8
hh-this-is
hh-this-is-2
career-with-us-slider11
about-our-life-presents

Стань частиною команди

Життя компанії

Знайдіть потрібного вам працівника