dsc00295-scaled

Про нас

Ми – міжнародна рекрутингова компанія. Особливе місце в нашій діяльності займає рекрутинг спеціалістів в міжнародну логістику. За роки роботи ми здобули довіру наших клієнтів, серед яких логістичні компанії з Європи, Мексики, Сполучених Штатів. Кандидатам ми пропонуємо роботу лише в перевірених компаніях – стабільних, прозорих, з міцною культурою і цінностями.

Сотні пошукачів роботи завдяки нам отримали шанс побудувати кар’єру. Вони опанували нову професію, щодня практикують свою англійську, розкрили нові напрямки роботи в логістиці, і просто щасливо працюють серед таких же талановитих мотивованих людей, підтримуючи та надихаючи один одного.

Чому ти полюбиш роботу в логістиці

work-in-logistics-icon-6
Стабільність

Робота в американській компанії — це незалежність від економічної ситуації на українському ринку. Логістичні компанії, з якими ми співпрацюємо, продовжують свою діяльність навіть у кризові часи: пандемія, війна.

work-in-logistics-icon-1
Інтернаціональний досвід

Твої робочі будні складатимуться не тільки зі спілкування з іноземними клієнтами, але й з колегами, що є представниками різних культур. Ти зануришся в американську культуру та її традиції, познайомишся з американськими бізнес-процесами та принципами роботи.

work-in-logistics-icon-2
Практика іноземних мов

Вся комунікація з клієнтами відбувається англійською або іншими мовами (якщо цього вимагає посада). А це можливість значно удосконалити рівень їх володіння. Також тобі запропонують безплатні заняття з англійської, які проводитимуться у робочий час.

work-in-logistics-icon-3
Професійний розвиток

Окрім буденних челенджів на тебе чекають цікаві тренінги, презентації, майстер-класи, коучинг-сесії, що стануть невіддільною частиною твого кар’єрного зростання.

work-in-logistics-icon-4
Дохід

Більшість вакансій передбачає наявність бонусної частини, що допомагає спеціалістам не обмежувати себе у фінансовому плані.

work-in-logistics-icon-5
Навчання професії

Робота кожного спеціаліста починається з проходження попереднього безплатного навчання, яке допомагає заглибитись в особливості професії та специфіку роботи в логістичній сфері.

Чи можна почати без досвіду?

З HedgeHog це стало можливо.
Для легкого старту створено навчальну програму, яка допоможе опанувати необхідні знання та швидко приведе до результатів у роботі.

  • Лекції викладають професійні коучі англійською мовою.
  • Навчання триває 5-8 робочих днів в офлайн/онлайн форматі.
  • На практичних заняттях моделюються реальні ситуації та передається практичний досвід.
  • Під час навчання спеціалістам надаються також базові знання з основ американської логістики, географії, культурних особливостей країни.
  • Наприкінці навчання спеціалісти складають іспит та офіційно розпочинають свій професійний шлях.
work-in-logistics-list

Обирай свою посаду в логістиці

Дивитись більше вакансій

Відгуки

work-in-logistics-review1
Після співбесіди я скасувала всі наступні, бо вже не мала бажання шукати щось інше. Попри те, що навчання проводилось в перші дні війни, систему налагодили дуже швидко. В роботі мені дуже подобається, що я маю можливість вдосконалювати англійську мову. Найбільше пишаюсь тим, що тепер розумію майже всі акценти. Дуже здивував «Пакуночок турботи» та онлайн тімбілдінг. У важкі часи саме такі невеликі приємності від працедавця надихають та надають сили рухатися далі.
Ганна
Менеджер з координації вантажоперевезень
work-in-logistics-review2
З самого початку мене переслідувала фраза “не можу повірити”. І досі компанія дивує якістю умов, що надаються для роботи. Мій шлях розпочався зі спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи — HR-менеджерами HedgeHog. А вже потім я потрапив у працездатний, дружній колектив логістичної компанії, де керівник — це мудрий наставник і соратник. Також чимало коштує можливість торкнутися іншого світу західних цінностей та щодня спілкуватися з носіями мови. Компанія не забуває про підтримку, навіть у складні часи, тому в майбутньому я маю плани зростати професійно в місці, яке створює для цього всі умови.
Герман
HR Assistant
work-in-logistics-review3
Дуже круто, що велику роль у роботі грає саме колектив. Навіть у найскладнішій ситуації, тобі допоможуть порадою чи можливим вирішенням проблеми. За час роботи вдалося покращити вміння ефективного спілкування. Також було досить неочікувано дізнатися про шалені темпи розвитку компанії, адже вона не стоїть на місці та дає можливість розвиватися, проводячи різні тренінги та курси.
Юлія
Logistics manager
work-in-logistics-review4
Шукала роботу в новій галузі і після співбесіди зрозуміла, що треба пробувати. Комфортна атмосфера під час навчання та уроки англійської мови з носієм неабияк вразили. Професійний підхід до всіх питань: починаючи від співбесіди до організації робочого місця. Робота та оплата під час воєнного стану в країні допомогли відчувати себе потрібним і не опускати рук.
Олена
HR-manager USA
work-in-logistics-review5
Під час співбесіди я дещо хвилювалася щодо майбутньої професії, але, як виявилося, даремно! Вже під час навчання я зрозуміла, що у логістичному бізнесі задіяні цікаві та амбітні люди. Працюючи в міжнародній компанії, здобуваєш безцінний досвід мультикультурного спілкування та безліч яскравих вражень. А спільна робота згуртовує людей, і непомітно офіс перетворюється на улюблене місце, куди завжди приходиш з гарним настроєм.
Марина
Dispatcher
work-in-logistics-review6
Крута атмосфера, яку створюють веселі та незаурядні люди. Особливо приємна пидтримка компанії під час пандемії та війни. За час роботи я вдосконалив комунікативні навички, дізнався багато нового про менталітет та культури інших країн та краще зрозумів логістичний бізнес в цілому.
Олексій
Customer support
img_5184-scaled-1-1
Після співбесіди всі мої очікування підтвердилися, все було так, як і говорила HR-менеджер. А десь навіть краще. В перші тижні ти вбираєш велику кількість нової інформації плюс спілкуєшся з носіями мови, що дає змогу відчувати покращення рівня розмовної мови. Перший місяць — це період, коли ти можеш повністю покластися на свого тімлідера, а це дуже сильно допомагає влитися в роботу. Весь колектив намагається працювати на результат, через те у нас панує крута атмосфера.
Також я не очікував, що в офісі буде тенісний стіл, що для мене чудовий спосіб відволіктися.
Роман
Dispatcher

Процес найму

process-icon-1process-icon-1
Відправляй резюме
process-icon-2
Рекрутер зв’яжеться з тобою за телефоном, щойно буде готовий запропонувати вакансію
process-icon-3
Перший етап співбесіди з рекрутером
process-icon-4
Другий етап співбесіди з менеджером команди, компанії замовника
process-icon-5
Відвідай Welcome Day та познайомся з майбутньою командою
process-icon-6
Пройди безкоштовне навчання професії в бізнес-школі та склади іспит *лише для деяких позицій передбачено навчання
process-icon-7
Почни працювати в Компанії та підкорювати кар’єрні висоти

Наші клієнти

clients-superior
Це міжнародна логістична компанія, працює в США, Канаді та Мексиці. Superior Transportation Inc здійснює індивідуальні вантажні перевезення, які повністю обслуговують потреби бізнес-клієнтів. Компанія спеціалізується на швидкісній доставці та нічних перевезеннях, аби гарантувати надійність та своєчасність.
clients-ontrack-icon
Ontrack Transportation Inc – американська логістична компанія та надійний партнер для бізнесу. Надає комплексні рішення, допомагає організувати власну імпортно-експортну лінію. Компанія також пропонує ефективні індивідуальні логістичні послуги та гарантує своєчасну доставку товару по всій Північній Америці.
clients-echo-express-icon
Echo Express Inc – американська транспортна компанія з принципово новим підходом до вантажоперевезень. Гарантує клієнтам швидку та надійну доставку товару по США і Канаді. Автопарк компанії – лише невеликі грузові авто і жодних вантажівок з причепами. Компанія має свідомий підхід до екології і обмежує емісію шкідливих речовин.

Запитання/Відповіді

Ви наймаєте лише в логістичні компанії?

Ми рекрутингова агенція та нашим замовником може бути компанія з будь-якої сфери та країни. Але впродовж декількох років у нас склалася міцна співпраця з рядом логістичних компаній, яким ми надаємо послугу найму на постійній основі. Зі своєї сторони встигли впевнитися у надійності даних компаній та їх пропозиції співпраці для кандидатів.

Ви рекрутингова агенція, отже мені треба сплатити ваші послуги: допомогу з працевлаштуванням?

Кандидати не мають нічого сплачувати. Нашим замовником є компанія, яка і сплачує послуги пошуку та найму спеціалістів.

Скільки часу займає проходження всіх етапів від першого контакту до оферу?

Зі своєї сторони, ми намагаємося організувати все якнайшвидше та в середньому процес займає від 7 до 14 днів. Тривалість залежить, звісно, від вас, а також від компанії-замовника, швидкості їх комунікації та зовнішніх факторів.

Деякі вакансії з нічним часом роботи, чому так?

Нашими замовниками є компанії, що працюють з американським ринком, а тому за активним часом США. Такий час роботи (ПН-ПТ 15:00-01:00) особливо зручний студентам, бо він дає змогу поєднувати роботу із навчанням або ж розв’язання особистих задач, коли всі необхідні заклади працюють.

Чому необхідно відкривати ФОП 3 групи?

Ви будете співпрацювати з американською логістичною компанією, головний офіс якої знаходиться в Америці, саме звідти ви будете отримувати дохід. Співпраця через оформлення ФОПу і підписання зовнішньоекономічного контракту – це легальний спосіб співпраці, який обрала компанія. Ви отримуєте дохід з-за кордону, при цьому сплачуючи податки Україні, підтримуючи економіку держави. Ви матимете від компанії безоплатний супровід бухгалтера, тому на етапі створення і ведення ФОПу вам буде надана допомога.

Чому більшість вакансій з роботою в офісі? А якщо я хочу працювати віддалено?

Кожну вакансію та пропозицію співпраці треба розглядати окремо. Але якщо у вакансії вказано “Робота в офісі”, отже це є вимогою компанії-замовника. Таким чином компанія може забезпечити свої команди зручним місцем роботи: необхідна техніка, безперебійне світло та інтернет, зона для відпочинку, чай, кава і все необхідне.

Мені треба мати свою техніку для виконання роботи?

Ні, вся необхідна техніка надається на робочому місці.

Як мені підготуватися до співбесіди з представником компанії, щоб почувати себе спокійно та впевнено?

Оскільки співбесіда з Менеджером зазвичай проходить англійською мовою, рекомендуємо в першу чергу підготувати невеличку розповідь англійською про себе: свої хобі, освіту, досвід роботи, досягнення. Також рекомендуємо підготувати питання до Менеджера щодо нюансів робочого процесу – це покаже вашу зацікавленість. Будьте впевнені у собі та сміливо питайте, все що вас цікавить.

Чи є перегляд доходу в компанії?

Так, компанія надає можливість фінансового розвитку. Ініціатива, розвиток та відповідальність будуть відображатися на вашому матеріальному становищі. До того ж, в разі виконання додаткових або надскладних задач, компанія може заохочувати матеріально.

Коли я вийду в офіс і почну працювати всередині команди, чи будуть мені допомагати та відповідати на питання?

Так, звісно. Спочатку ви проходите корпоративне навчання у бізнес-школі, де отримуєте усі необхідні знання у сфері транспортної логістики для старту роботи. Після виходу в команду, вам допомагатиме Тімлідер — ця людина мінімум місяць займається вашою адаптацією в компанії та команді, відповідає на всі ваші питання та пояснює робочі моменти. Надалі ви можете також в будь-який час звертатися до нього або до ваших колег по команді за допомогою.

Які можливості кар’єрного росту надає компанія?

Компанія орієнтована на розвиток та самовдосконалення. Тому у вас є можливість рости як спеціаліст на своїй позиції (горизонтально): покращувати навички, збільшувати свої результати, відкривати нові напрямки розвитку бізнесу. Також є можливість руху кар’єрним сходинкам (вертикально): брати участь в нових проєктах, проявляти ініціативу та високу якість роботи – компанія обов’язково вас помітить і сама запропонує можливі посади, на які ви можете претендувати.

Чи є в Компанії якийсь дрес-код?

Так, стиль одягу — business casual.

Якщо моя посада вимагає часткової роботи з дому через гібридний формат, а в мене немає стабільного інтернету або часто вимикають світло, як бути?

Робота віддалено вимагає безперебійного підключення до інтернету. Менеджери команд розуміють сучасну ситуацію та пропонують різні варіанти її рішення. Усе вирішується особисто з Керівником в індивідуальному порядку.

Якщо я не підійду вам, чи надасте ви мені зворотний зв’язок?

Так, звісно. Наші рекрутери завжди надають зворотний зв’язок Кандидатам, попри те, позитивною є відповідь чи негативною.

Хто Ваш ідеальний кандидат?

Це кандидат, що готовий розвиватися, вчитися, відкритий до нового досвіду. Адекватно оцінює себе, вміє працювати в команді та орієнтуватися на спільний та особистий успіх. Людина, яка має мрії, цілі та готова втілювати їх в життя. Емпатійна, відкрита особистість, що шукає якісні довгострокові трудові відносини, цінностями якої є люди та самовдосконалення.

Готовий до неймовірних змін на краще та початку блискучої кар’єри?