Ми шукаємо HR-спеціалістів у таких містах

Стрімко ростемо, підкорюємо нові висоти та вже відкрили 11 офісів по всій Україні

Почни успішну кар’єру в HedgeHog

Ми орієнтуємось на світові стандарти організації робочих процесів. На першому місці стоїть людина та її професійний розвиток. Співпрацюємо лише з перевіреними компаніями: українськими і міжнародними. Левова частина наших клієнтів – логістичні компанії з США, Мексики та Європи.

HR People Partner

Душа колективу та надійний партнер для команд

Чим будеш займатися?

  • Знайомитись з кандидатами та проводити Welcome Day;
  • Адаптувати нових контрактників;
  • Проводити оцінку задоволеності та залученості персоналу;
  • Надавати якісний HR саппорт;
  • Проводити Exit-інтерв’ю.

Recruiter/Executive Recruiter

Експерт з персоналу з досвідом від року

Чим будеш займатися?

  • Формувати портрет кандидата;
  • Формування Long list;
  • Проводити інтерв’ю та оцінювати кандидатів;
  • Презентувати кандидатів замовнику;
  • Формувати та знайомити кандидатів з Job Offer.

Про нас

8927Команда

Команда – найбільша цінність. Ми використовуємо найкращі HR практики Європи та США, щоб створювати максимально сприятливі умови для роботи, зростання та розвитку. Ми віримо в наших людей, інвестуємо в їхнє зростання і підтримуємо високу мотивацію.

8926Власна HedgeHog System

Робота за злагодженими алгоритмами на власній Recruitment System. Напрацьовані кейси, міжнародний досвід та пошук рішень дозволили створити авторську систему HedgeHog System, а також розробити алгоритми роботи, що дозволяє новим членам команди швидко адаптуватися та перейняти робочі процеси.

8925Культура

Наша корпоративна культура побудована на сімейних та християнських цінностях, що формують чесність, прозорість та взаємоповагу в робочій атмосфері. В нашій компанії поважають особисті кордони, дотримуються work-life balance і виступають проти понаднормової роботи.

career-with-our
trainings

Корпоративне навчання

Система навчання HedgeHog допоможе вам в особистому та кар’єрному розвитку. Ми запустили унікальний продукт, внутрішню програму навчання “UPGRADE YOURSELF”, аби передати співробітникам найбільш актуальні знання та сучасні навички. Це щомісячні лекції на такі теми як: Time Management, унікальні та ефективні питання для співбесіди тощо.

Жодних нудних інструктажів, тільки реальний досвід, розбір кейсів, цікаві тренінги, презентації, майстер-класи та коучинг.

apple

Навчання для новачків спрямоване на швидке опановування професією, отримання необхідних знань
та покращення навичок.

hat

Навчання для команди дозволяє підвищувати кваліфікацію, професійно розвиватися, удосконалювати м’які навички та постійно підвищувати свою експертність.

Стань частиною команди

Робота в HedgeHog – це

Розвиток
Компанія стрімко зростає і розвивається, а разом з нею – команда . З нами чекає яскравий старт і швидке кар’єрне зростання: вже за рік-два можна отримати підвищення посади. Внесок, ідеї, досягнення кожного співробітника високо цінують. Тут кожен може реалізувати себе і досягти успіху.
Довіра
Компанія в вас вірить. HedgeHog завжди підтримує своїх фахівців: допомагає повірити в себе, справлятися з робочими завданнями і виявляє абсолютну довіру як до спеціаліста і члена команди.
Стабільність
Незважаючи на зміни в світі, компанія залишається островом стабільності та динамічно розвивається. Навіть під час війни у вас буде робота. А ваш дохід прив’язаний до валюти і регулярно зростає.
Цінності
Повага, чесність, підтримка, духовність – не просто слова. Це принципи, якими ми керуємося у роботі щодня. Ми – соціально відповідальна компанія, беремо участь у благодійних акціях.
Міжнародний досвід
Ми працюємо у США, Мексиці та країнах Європи. Ми працюємо за найвищими стандартами якості, забезпечуємо клієнтам вау-сервіс та стаємо для них бізнес-партнером на роки роботи.
Свята
Для нас важливо дарувати співробітникам позитивні емоції та щастя від роботи в HedgeHog. Ми вітаємо з особистими, професійними святами та регулярно організовуємо корпоративи.
career-with-us-banner
career-with-us-slider2
hh-this-is-4
hh-this-is-6
hh-this-is-3
hh-this-is-5
about-our-life-open-presents
career-with-us-slider8
hh-this-is
hh-this-is-2
career-with-us-slider11
about-our-life-presents
career-with-us-gallery-small1
career-with-us-gallery-small2
career-with-us-gallery-big
career-with-us-gallery-small3
career-with-us-gallery-small4
career-with-us-gallery-small5

Незабутні моменти команди HedgeHog

Історії наших співробітників

career-with-us-video-promo
Іра
Head of Recruitment/ Project Manager

Приєднатися